q Kriolipoliza Kraków - zamrażanie tłuszczu - brzucha, Ruczaj 🌺

Kriolipoliza Kraków – zadbaj o swoją sylwetkę!

Umów się na wizytę

Chcesz bezinwazyjnie usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej z wybranych partii ciała? Umów się na zabieg kriolipolizy w Krakowie w profesjonalnym salonie!

01.

Najskuteczniejsza medyczna kriolipoliza Cooltech.

02.

Temperatura chłodzenia do

 – 8 stopni Celsjusza.

03.

Czas chłodzenia do 70 min.

04.

Efekty nawet po jednym zabiegu.

Kriolipoliza Kraków – dlaczego warto nas wybrać?

Kriolipoliza Kraków jest innowacyjnym, nieinwazyjnym zabiegiem, który umożliwia trwałą redukcję nadmiaru tkanki tłuszczowej z m.in. brzucha, boczków, ud czy pośladków.

W naszych krakowskich gabinetach kosmetologicznych wykorzystujemy najnowocześniejsze urządzenie na rynku, czyli:
• CoolTech renomowanej firmy CoCoon Medical,

https://www.traditionrolex.com/47

Na bieżąco serwisujemy nasz sprzęt, regularnie kontrolując jego stan, tak by w każdej chwili był gotowy do działania. Dzięki temu jesteśmy w stanie osiągać optymalne rezultaty.

Zabiegi kriolipolizy w Krakowie wykonują wykwalifikowani, wyszkoleni Kosmetolodzy, mający na względzie higienę, bezpieczeństwo oraz komfort Pacjentów. Zawsze w pełni indywidualnie podchodzą do każdego Klienta, zachowując profesjonalną, a zarazem przyjazną atmosferę.

Mamy szeroki wachlarz dostępnych zabiegów i stale rozwijamy naszą ofertę. Co miesiąc organizujemy nową pakiet promocyjny, co pozwala nam nadążyć za najnowszymi trendami w dziedzinie urody i estetyki. Nasi pacjenci doceniają fakt, że zawsze mogą liczyć na fachowe doradztwo i profesjonalne zabiegi wykonywane przez doświadczonych kosmetologów.

Dlaczego warto zapisać się do nas na kriolipolizę w Krakowie?

 • Najnowocześniejsze wyposażenie.
 • Ponad 7-lat doświadczenia.
 • Wykwalifikowany, wyszkolony, przyjazny personel.
 • Bezpłatne konsultacje.
 • Możliwość rezerwacji wizyty przez: telefon, formularz online, e-mail czy wiadomość na Facebooku.
 • Przypomnienia o umówionych wizytach (SMS i/lub e-mail).
 • Najniższe ceny depilacji kriolipolizy w Krakowie.

Nasz zespół zajmuje się świadczeniem usług na najwyższym poziomie. Naszym celem jest zapewnienie komfortowego, bezpiecznego i skutecznego leczenia. Jesteśmy zawsze do dyspozycji, więc zachęcamy do kontaktu z nami, na jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące zabiegu kriolipolizy CoolTech chętnie odpowiemy i pomożemy podjąć świadomą decyzję. Służymy pomocą!

Kriolipoliza Kraków – na czym polega?

Wykonywany przez nas zabieg kriolipolizy w Krakowie polega na bezinwazyjnym usuwaniu tkanki tłuszczowej poprzez jej wymrażanie. Ta innowacyjna metoda redukcji tłuszczu została opatentowana w już 2008 roku, przez dwóch dermatologów: Dietera Mansteina oraz R. Rox Andersona z Massachusetts General Hospital w Bostonie.

Naukowcy z harwardzkiej filii Szkoły Medycznej odkryli, że komórki tłuszczowe znajdujące się pod skórą są bardziej wrażliwe na działanie niskich temperatur niż otaczające je tkanki. Dzięki większej zawartości kwasów tłuszczowych ulegają krystalizacji. Doświadczają tzw. kontrolowanej śmierci, czyli są stopniowo niszczone, a następnie wydalane z organizmu. Przy tym inne struktury, np. skóra, mięśnie czy nerwy, nie są narażone na uszkodzenia.

Metoda ta została gruntownie przebadana w warunkach klinicznych, a następnie opracowana i opatentowana. Stanowi podstawę technologii, którą wykorzystujemy przy oferowanej przez nas kriolipolizie w Krakowie. Udowodniono, że kontrolowane, miejscowe chłodzenie tkanki tłuszczowej pozwala skutecznie zredukować jej ilość. Przed przystąpieniem do zabiegu dokonujemy pomiaru grubości tkanki tłuszczowej, aby jak najskuteczniej dobrać plan zabiegów.

Kriolipoliza CoolTech Kraków – nowoczesny sprzęt CoolTech

W naszych gabinetach wykonujemy kriolipolizę w Krakowie przy pomocy  najnowocześniejszego aparatu na rynku:

 • CoolTech firmy CoCoon Medical to urządzenie przeznaczone do profesjonalnego wykonywania zabiegu kriolipolizy. Schładza tkankę tłuszczową na wybranym obszarze, osiągając temperaturę -8° Sprzęt posiada 2 głowice, dzięki czemu możemy wykonać 2 przyłożenia na raz.

Nasz personel posiada duże doświadczenie w pracy z tymi urządzeniami, a także brał udział w specjalistycznych szkoleniach. Dzięki temu potrafi tak dobrać model oraz jego ustawienia (m.in. temperaturę oraz czas działania), by osiągnąć jak najlepsze efekty. W pełni indywidualnie podchodzimy do każdego Pacjenta, biorąc pod uwagę jego oczekiwania, ale też stan zdrowia, styl życia itp.

Kriolipoliza Kraków – dlaczego warto się na nią zdecydować? Trwała redukcja tkanki tłuszczowej

https://www.gabinet-kosmetyczny.krakow.pl/kriolipoliza-odchudzanie-zamrazanie-tkanki-tluszczowej.phpOferowana przez nas kriolipoliza w Krakowie jest niezwykle szybkim, skutecznym, bezpiecznym i wygodnym sposobem na poprawę sylwetki. W wielu strefach nawet po zmianie stylu życia tkanka tłuszczowa dość uporczywie się utrzymuje i bardzo trudno jest ją zredukować. Wtedy wystarczy kilka serii zabiegów, by pozbyć się problemu. Stosowany przez nas w Krakowie zabieg kriolipolizy CoolTech to nieinwazyjny, niemalże bezbolesny zabieg, który pozwala na selektywne uszkodzenie komórek tłuszczowych. Zabieg kriolipolizy CoolTech opiera się na zasadzie zamrażania komórek tłuszczowych na wskazanym obszarze zabiegowym, dzięki czemu mogą one zostać naturalnie wyeliminowane przez organizm.

 

Kriolipoliza Kraków zalety:

• wygodna i bezpieczna redukcja tkanki tłuszczowej;
• skuteczna (efekty widoczne już po jednej wizycie – mniejsza objętość tkanki tłuszczowej);
• dostępna dla większości osób (istnieją jedynie nieliczne przeciwskazania do zabiegu);
• bezinwazyjna metoda walki z nadmiarem tkanki tłuszczowej (nie narusza skóry);
• nie wymaga żadnego okresu rekonwalescencji;
• kriolipoliza CoolTech to w zasadzie bezbolesna metoda na trwałą redukcję tkanki tłuszczowej.

Decydując się na zabieg kriolipolizy w Krakowie można zapomnieć o irytujących boczkach, wystającym brzuszku czy innych mankamentach urody, z którymi często pomimo starań nie da się samodzielnie poradzić. Nasi Kosmetolodzy zawsze potrafią dobrać optymalne rozwiązanie, na pierwszym miejscu stawiając zadowolenie Pacjenta. Wiemy doskonale, że walka z oporną tkanką tłuszczową bywa uciążliwa. Na szczęście medycyna estetyczna stale się rozwija i daje nam nowe możliwości redukcji tkanki tłuszczowej. Dzięki kriolipolizie CoolTech możemy uzyskać świetne efekty. Badania pokazują, że podskórne komórki tłuszczowe są bardzo podatne na działanie niskich temperatur, dzięki czemu tkanka tłuszczowa jest eliminowana przez układ limfatyczny. Metoda ta powoduje rozpad komórek tłuszczowych, dzięki wymrażaniu tkanki tłuszczowej, a tkanki okalające pozostawiając nienaruszone. Następnie w ciągu kilku tygodni zamrożone komórki tłuszczowe są usuwane z organizmu w naturalnym procesie metabolicznym.

Kriolipoliza Kraków – na jakich miejscach można wykonać zabieg?

Zabieg kriolipolizy w Krakowie wykonujemy na wybranych obszarach ciała. Zwykle działaniu urządzenia poddawana jest tkanka tłuszczowa w okolicach:

• talii, brzucha,
• ramion,
• zewnętrznych części ud,
• dolnych pleców,
• pośladków.

Usługa jest skierowana nie tylko do kobiet, ale też mężczyzn. Panowie coraz częściej zwracają większą uwagę na swój wygląd, dlatego chętnie korzystają z różnych metod umożliwiających jego poprawę. Należy podkreślić, że kriolipoliza nie zastąpi ćwiczeń i właściwego odżywiania. Urządzenie pomaga wyeliminować komórki tłuszczowe, ale nigdy nie zastąpi regularnych ćwiczeń. Dlatego jeśli chcemy pozbyć się zbędnych kilogramów i zachować sprawność fizyczną, powinniśmy kontynuować swój plan treningowy i dietetyczny. Kriolipoliza jest bezpieczna i skuteczna. Zabieg nie wymaga znieczulenia, ale można go połączyć ze znieczuleniem miejscowym dla większego komfortu. Po zabiegu może wystąpić niewielki ból i zasinienie, ale objawy te ustępują w ciągu kilku dni.

Kriolipoliza Kraków – czy zabieg kriolipolizy boli?

Wykonując zabieg kriolipolizy w Krakowie dokładamy wszelkich starań, by był jak najbardziej komfortowy dla naszych Pacjentów. Często dostajemy pytania o to, czy procedura ta jest bolesna. Kwestia ta jest bardzo indywidualna, ponieważ zależy od poziomu wrażliwości.

W praktyce zabieg jest jednak w zasadzie bezbolesny i może jedynie wywoływać lekki dyskomfort.

Przy kriolipolizie można odczuwać delikatne napięcie w okolicach obszaru poddawanego zabiegowi, ponieważ jest na nim zastosowana głowica próżniowa. Obserwuje się też intensywne ochłodzenie, szczególnie na początku sesji. Na koniec skóra może być lekko zaczerwieniona oraz opuchnięta, a także często przez krótki czas jest nieczuła. Po zabiegu będzie można niemalże natychmiast wrócić do swoich normalnych zajęć. Przez kilka dni można odczuwać lekki dyskomfort, ale powinien on ustąpić w ciągu 72 godzin. Ważne jest, aby unikać forsownych ćwiczeń i intensywnej aktywności fizycznej do czasu całkowitego zejścia obrzęku.

Kriolipoliza Kraków – przeciwwskazania do zabiegu kriolipolizy CoolTech

Wykonywany przez nas zabieg kriolipolizy w Krakowie jest całkowicie bezpieczny i nieinwazyjny, ale istnieje jednak kilka przeciwwskazań do jego wykonania. Z pewnych przyczyn wizytę trzeba odłożyć w czasie lub Pacjent po prostu nie może skorzystać z tej usługi.

Przeciwwskazania do kriolipolizy Kraków:

 • nadwaga przekraczająca 10 kg,
 • pokrzywka,
 • miejscowe stany zapalne, rany itp.,
 • miejscowe zaburzenia krążenia,
 • choroba Raynauda,
 • krioglobulinemia,
 • napadowa hemoglobinuria,
 • cukrzyca,
 • niewydolność nerek i wątroby,
 • ciąża i karmienie piersią.

Przed zabiegiem kriolipolizy w Krakowie podczas bezpłatnej konsultacji przeprowadzamy szczegółowy wywiad, by wykluczyć ewentualne przeciwwskazania. W razie problemów ze zdrowiem zalecamy wcześniejszy kontakt z lekarzem.

Kriolipoliza Kraków – zalecenia przed zabiegiem

Osoby umówione na kriolipolizę w Krakowie muszą odpowiednio przygotować się do zabiegu, a także bezwzględnie powinny przestrzegać kilka zasad.

Przed kriolipolizą Kraków należy:

 • przestać stosować peelingi chemiczne (m.in. kwasy AHA, BHA) na wybranym obszarze ciała, na ok. 1-2 tygodni przed wizytą;
 • unikać opalania się (także w solarium), na 2-3 dni przed wizytą;
 • zrezygnować z kąpieli w mocno chlorowanej wodzie, na 2-3 dni przed wizytą;
 • pić większe ilości wody (ok. 2l dziennie), na ok 2-3 przed wizytą.

Kriolipoliza Kraków – przebieg zabiegu

Pacjent umówiony na kriolipolizę w Krakowie na początku wypełnia ankietę, w której odpowiada na pytania związane z jego stanem zdrowia, stylem życia itp. Po krótkiej konsultacji i wykluczeniu przeciwwskazań, Kosmetolog omawia całą procedurę oraz odpowiada na pytania, a następnie przechodzi do przygotowania do zabiegu.

Na wybranym obszarze nałożona zostaje specjalna membrana (nasączona gliceryną i tłuszczem). Na nią przykłada się głowicę, która dzięki podciśnieniu zasysa fałd skóry, po czym zaczyna intensywnie go ochładzać. Czas przyłożenia wynosi zazwyczaj ok. 60-70 minut. Sesja zabiegowa najkrócej może trwać 60 minut, a najdłużej 3 godziny. Liczba przyłożeń oraz czas trwania zabiegu jest dostosowany do potrzeb Pacjenta.

Kriolipoliza Kraków – objawy po zabiegu

Zabieg kriolipolizy wykonuje profesjonalny dermatolog lub chirurg estetyczny, który ma duże doświadczenie w tym zakresie. Przed zabiegiem należy jednak podjąć pewne działania, dzięki którym będzie on bardziej skuteczny i bezpieczny.

Po zabiegu kriolipolizy w Krakowie można zauważyć pewne objawy, związane z działaniem zimna oraz podciśnienia na skórę. Nie jest to przeciwwskazanie do zabiegu, ale trzeba wiedzieć, co może się wydarzyć po kriolipolizie. Objawy pojawiają się bezpośrednio po zabiegu i ustępują w ciągu kilku godzin lub dni. W większości przypadków nie są one znaczące. Oto kilka potencjalnych objawów po kriolipolizie:

 • Często:
  • zaczerwienienie i odrętwienie na obszarze zabiegu, trwające do kilku godzin po wizycie.
 • Rzadko:
  • słaby krwiak, znikający w ciągu kilku dni,
  • ból w obszarze zabiegu podobny do „zakwasów” związany z wywołaniem kontrolowanego stanu zapalnego tkanki tłuszczowej, znikający w ciągu kilku dni.
 • Bardzo rzadko (mniej niż 0,01% pacjentów):
  • ból w obszarze zabiegu utrzymujący się dłużej niż 7 dni,
  • przebarwienia na skórze.

Kriolipoliza Kraków – zalecenia po zabiegu

Pacjent może powrócić do normalnej aktywności bezpośrednio po zabiegu kriolipolizy w Krakowie, ale powinien delikatniej obchodzić się ze skórą, która była poddawana działaniu urządzenia.

Po kriolipolizie Kraków należy:

 • zrezygnować z peelingów chemicznych (np. kwasy AHA, BHA) przez ok. 1–2 tygodnie;
 • powstrzymać się od masaży manualnych oraz aparaturowych przez ok. 1–2 tygodnie;
 • unikać opalania (także na solarium) przez ok 2–5 dni;
 • zrezygnować z sauny i basenu przez ok. 2–5 dni;
 • warto pamiętać także o zdrowej diecie i przyjmowaniu dużej ilości płynów;
 • obszar ciała, który poddany był zabiegowi kriolipolizy, powinien być odpowiednio nawilżany;
 • po zabiegu można nosić sportowy stanik lub top, który jest wygodnie dopasowany – w przypadku leczenia górnych partii ramion i ud najlepiej jest unikać noszenia obcisłych ubrań do czasu zagojenia się tego obszaru.

Depilacja laserowa Kraków – FAQ – Najczęściej Zadawane Pytania

Efekty po zabiegu kriolipolizy w Krakowie są w pełni widoczne po ok. 2-3 miesiącach. Zamrożone komórki tłuszczowe zostają wydalone z organizmu, dlatego się nie regenerują. Jeśli jednak chce się utrzymać pozytywne rezultaty, należy zadbać o swój styl życia – powinno się wdrożyć dietę oraz zwiększyć aktywność fizyczną. Trzeba bowiem pamiętać, że metoda ta nie ma na celu walkę z nadwagą czy otyłością, ale służy jedynie do miejscowego usuwania tłuszczu. Zabieg jest szczególnie zalecany osobom, które pomimo starań nie mogą zredukować tkanki tłuszczowej w wybranych miejscach.

W zależności od grubości tkanki tłuszczowej oraz rezultatów po pierwszym zabiegu kriolipolizy w Krakowie zwykle wykonuje się od 1 do 5 powtórzeń co 30–70 dni. Warto jednak pamiętać, że liczba powtórzeń zależy od indywidualnych cech pacjenta. Najczęstszą przyczyną jest wzrost masy ciała, który wpływa na skuteczność leczenia.

Gwarantujemy najniższe ceny kriolipolizy w Krakowie. Ich wysokość jest zależna od ilości przyłożeń wykonanych podczas jednej wizyty. Proponujemy wyjątkowo opłacalne pakiety promocyjne.

Umów się na kriolipolizę w Krakowie w promocyjnej cenie !

Scroll to Top