Depilacja laserowa Kraków


Depilacja laserowa Kraków
Umów się na wizytę

Depilacja laserowa Kraków

Chcesz cieszyć się gładką skórą wolną od niechcianych włosków? Umów się na depilację laserową w Krakowie, by pozbyć się niepożądanego owłosienia!

01.

Dysponujemy najwyższej klasy  laserami diodowymi Palomar Vectus

oraz 

Light Sheer Duet.

02.

Posiadamy doświadczony certyfikowany personel.

03.

Przeprowadziliśmy tysiące zabiegów – jesteśmy

specjalistami

w tej dziedzinie.

04.

Zabiegi w naszym gabinecie wykonywane są na najwyższym poziomie w najniżej cenie w Krakowie.

Depilacja laserowa Kraków – co oferujemy?

Depilacja laserowa Kraków pozwala cieszyć się piękną, gładką skórą, wolną od niechcianego owłosienia. Cykl zabiegów można wykonać w jednym z naszych dwóch nowocześnie wyposażonych gabinetów. Wykorzystujemy najlepsze urządzenia na rynku – posiadamy 5 laserów medycznych LightSheer Duet od amerykańskiej firmy Lumenis. Ich jakość potwierdza wiele prestiżowych certyfikatów, w tym m.in. FDA. Model ten został także uznany na Kongresie Amerykańskiego Towarzystwa Dermatologicznego za aktualnie najbardziej innowacyjne urządzenie do depilacji laserowej.

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych Kosmetologów, którzy posiadają wykształcenie kierunkowe oraz wieloletnie doświadczenie, a do tego cały czas się doszkalają. Nasz personel odbył także dedykowane szkolenie z obsługi laserów LightSheer, prowadzone przez firmę Coherent (oficjalnego dystrybutora urządzeń na polskim rynku). Zapewniamy, że najlepiej wykonujemy depilację laserową w Krakowie, bo łączymy profesjonalne podejście z przyjemną atmosferą.

Depilacja laserowa Kraków - Profesjonalna depilacja laserowa w Krakowie – co sprawia, że jesteśmy najlepsi?

Jako doświadczeni specjaliści przede wszystkim dbamy o komfort, bezpieczeństwo oraz zadowolenie naszych Klientów. Regularnie serwisujemy wykorzystywane przez nas urządzenia, dlatego zawsze są w pełni sprawne i gotowe do działania. Dokładamy wszelkich starań, by każdy zabieg depilacji laserowej Kraków był możliwie jak najbardziej przyjemnym doświadczeniem.

Cały czas dbamy o to, by nasi Pacjenci czuli się w pełni komfortowo. Wyczerpująco odpowiadamy na pytania, wyjaśniamy ewentualne wątpliwości oraz dostosowujemy się do indywidualnych oczekiwań. Dzięki temu jesteśmy w stanie osiągać najlepsze efekty.

Oferujemy najlepsze ceny depilacji laserowej w Krakowie. Proponujemy liczne pakiety promocyjne na każdą z partii ciała. Posiadamy opcje nie tylko dla Pań, ale też i Panów. Decydując się na całą serię zabiegów można sporo zaoszczędzić – dbanie o urodę jak najbardziej może być opłacalne!

Depilacja laserowa Kraków -Dlaczego warto zapisać się do nas na depilację laserową w Krakowie? Wyróżniają nas:

 • Nowoczesne wyposażenie – amerykańskie lasery medyczne Lumenis LightSheer Duet.
 • Ponad 7-letnie doświadczenie.
 • Wykwalifikowany, przyjazny, zawsze uśmiechnięty personel.
 • Bezpłatne konsultacje i próba laserowa.
 • Opcja dodatkowego chłodzenia skóry podczas zabiegu przy użyciu chłodnego powietrza.
 • Kilka sposobów rezerwacji wizyt: telefonicznie, online, mailowo i na Facebooku.
 • Przypomnienia o umówionych wizytach, wysyłane za pośrednictwem wiadomości SMS i/lub e-mail.
 • Najniższe ceny depilacji laserowej w Krakowie – liczne promocje oraz opłacalne pakiety.

Posiadamy kilka tysięcy zadowolonych Klientów, regularnie wracających na kolejne zabiegi. Cieszymy się ogromnym zaufaniem oraz renomą, na którą ciężko pracowaliśmy przez ostatnie lata. Nie bez powodu jesteśmy jednym z najlepszych gabinetów wykonujących profesjonalną depilację laserową w Krakowie!

Depilacja laserowa Kraków – jak to działa?

Depilacja laserowa Kraków jest zabiegiem prowadzącym do trwałego usunięcia lub redukcji owłosienia za pomocą specjalistycznego urządzenia. Laser diodowy generuje wiązkę światła o wysokiej energii – jego fala ma długość 808 nm, dzięki czemu wnika w głąb skóry, sięgając do mieszków włosowych.

Depilacja laserem diodowym wykorzystuje zjawisko tzw. selektywnej fototermolizy – światło zostaje wybiórczo pochłonięte przez melaninę, czyli naturalny barwnik znajdujący się we włosach. W wyniku tego chromofory (struktury zawierające melaninę) zostają podgrzane do temperatury ok. 65°C. W ten sposób dochodzi do uszkodzenia i zaniku włosów wraz z ich cebulkami.

Depilacja laserowa w Krakowie daje najlepsze efekty w konkretnym momencie życia włosów. Ich rozwój dzieli się bowiem na trzy etapy:

 1. Anagen – faza intensywnego wzrostu. Obserwuje się namnażanie się komórek budujących łodygę włosa (trwa od kilku miesięcy do kilku lat).
 2. Katagen – faza zaniku. Włosy przestają rosnąć i obumierają (trwa ok. 3 tygodnie).
 3. Telogen – faza odpoczynku. Najstarsze włosy wypadają, wypychane przez nowe (trwa kilka miesięcy).

Wiązka lasera reaguje z melaniną, dlatego zabieg depilacji laserowej w Krakowie najlepiej działa na włosy fazie anagenu, gdy zawierają jej najwięcej. W kolejnych etapach barwnik stopniowo się wytraca, przez co urządzenie jest mniej skuteczne. Włosy nigdy nie rosną w tym samym czasie, dlatego zabieg trzeba powtórzyć kilka razy, z zachowaniem odpowiednich odstępów czasowych.

Warto mieć też świadomość tego, że depilacja laserowa Kraków daje najlepsze efekty w przypadku ciemnych, grubych włosów – zawierają najwięcej melaniny. Jeśli owłosienie jest bardzo jasne i delikatne, może nie dać pożądanych rezultatów.

Depilacja laserowa Kraków LightSheer Duet – dlaczego warto?

W naszych dwóch gabinetach oferujemy usługę depilacji laserowej w Krakowie, do której wykorzystujemy nowoczesne urządzenia amerykańskiego producenta Lumenis. Firma jest światowym liderem w branży sprzętów medycznych i kosmetycznych, wykorzystujących technologię laserową. Modele z linii LightSheer Duet są aktualnie najnowocześniejszymi urządzeniami tego typu. Są najszybsze, najskuteczniejsze, a przy tym najbezpieczniejsze oraz najbardziej komfortowe dla Pacjentów. Posiadają certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez amerykański urząd ds. Żywności i Leków FDA, a także szereg europejskich certyfikatów, takich jak m.in. ISO 9001 czy CE.

Dzięki zastosowaniu tego sprzętu wykonywana przez nas depilacja laserowa w Krakowie jest w porównaniu do innych urządzeń tego typu zdecydowanie mniej bolesna. Do tego przebiega szybciej i daje lepsze rezultaty. Jest również całkowicie bezpieczna, ponieważ nie powoduje niepożądanych skutków ubocznych, np. siniaków, oparzeń, przebarwień czy pękniętych naczynek.

Podczas depilacji laserowej w Krakowie wykorzystujemy dwie głowice:

 • LightSheer ET – mniejsza, przeznaczona do precyzyjnych zabiegów. Jest idealna do usuwania owłosienia z twarzy, dłoni, stóp itp.;
 • LightSheer HS – większa, idealna do szybkiego depilowania większych partii, np. łydek, ud, pleców czy klatki piersiowej.

Amerykańskie badania kliniczne potwierdzają, że obie głowice mają porównywalną skuteczność. Dzięki temu możemy zagwarantować satysfakcjonujące efekty niezależnie od tego, skąd chce się usunąć włoski. Depilacja laserowa w Krakowie pozwala więc zadbać o całe ciało.

Depilacja laserowa Kraków – kiedy się na nią zdecydować?

Depilacja laserowa w Krakowie jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto ma już dość tradycyjnych metod usuwania owłosienia. Powszechne sposoby dają jedynie krótkotrwałe efekty oraz są czasochłonne i nieprzyjemne. Do tego często wiążą się z nimi liczne skutki uboczne, m.in. podrażnienia, przebarwienia czy nawet rany i blizny. Golenie, depilacja woskiem, pęsetą czy elektrycznym depilatorem itp. są po prostu niepraktyczne.

Kilka zabiegów depilacji laserowej Kraków pozwala uwolnić się od konieczności ciągłego martwienia się o niepożądane włoski. Na kurację powinny zdecydować się osoby mające na względzie nie tylko kwestie estetyczne, ale też swój komfort i zdrowie. Dzięki stałej redukcji owłosienia można wyeliminować takie problemy, jak np. wrastające włoski, zapalenie mieszków włosowych czy stany zapalne i drobne infekcje.

Depilację laserową w Krakowie wykonujemy również na Pacjentkach zmagających się z hirsutyzmem. Przypadłość ta objawia się nadmiernym owłosieniem u kobiet, występującym w miejscach androgenowrażliwych (typowych dla mężczyzn). Zwykle jest związana z zaburzeniami hormonalnymi czy uwarunkowaniami genetycznymi, ale czasami jest też wynikiem przyjmowania niektórych leków czy pewnych chorób.
Po wykonaniu serii zabiegów można wyraźnie zredukować czy nawet całkowicie usunąć niechciane włoski z m.in. twarzy, podbrzusza czy pleców. Przed wizytą należy jednak skonsultować się z lekarzem i wykonać odpowiednie badania, by znaleźć przyczynę problemu oraz wykluczyć ewentualne przeciwwskazania.

Depilacja laserowa Kraków – czy mężczyzna może umówić się na zabieg?

Depilacja laserowa w Krakowie to opcja nie tylko dla kobiet, ale też mężczyzn. Panowie chętnie usuwają owłosienie m.in. z pach, pleców czy klatki piersiowej. Ponieważ z reguły włoski w tych miejscach są dość ciemne i grube, laser jest szczególnie skuteczny. W ten sposób mogą poprawić swój wygląd oraz zaoszczędzić sporo czasu na goleniu czy tradycyjnej depilacji.

Mężczyźni coraz bardziej zwracają uwagę na kwestie estetyczne, ale często decydują się na taki zabieg ze względów higienicznych (np. w przypadku zwiększonej potliwości). Depilacja laserowa jest również doskonałym rozwiązaniem dla modeli czy sportowców (np. pływaków, zapaśników).

Proponujemy przystępne cenowo, promocyjne pakiety na depilację laserową w Krakowie zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Dbamy o to, by Panowie czuli się w pełni komfortowo oraz dokładnie wszystko wyjaśniamy. Oferujemy szeroki wachlarz usług, ale nie usuwamy owłosienia z męskich okolic intymnych.

Depilacja laserowa Kraków – czy jest bolesna?

Osoby rozważające depilację laserową w Krakowie szczególnie często pytają o to, czy zabieg jest bolesny. Zawsze trudno jest nam udzielić jednoznaczną odpowiedź, ponieważ każdy ma inne odczucia i kwestia ta jest bardzo indywidualna. Wiele zależy od progu bólu, ale większość naszych Pacjentów przyznaje, że raczej pozytywnie się zaskoczyło.

Przede wszystkim warto wiedzieć, że skóra zawiera znacznie mniej melaniny w stosunku do włosów, dlatego wiązka słabiej ją nagrzewa. Dzięki temu nie dochodzi do poparzenia – niektórzy mogą jedynie poczuć ciepło czy lekkie pieczenie. Odcień karnacji ma jednak znaczenie. Osoby o ciemniejszej skórze często nieco mocniej odczuwają działanie lasera. Nie jest to jednak przesadnie nieprzyjemne doświadczenie – robimy co w naszej mocy, by Klienci czuli się jak najbardziej komfortowo.

Osoby, które mają już za sobą depilację laserową w Krakowie zwykle mówią, że towarzyszy jej delikatne szczypanie, kłucie lub pieczenie. Często zdarzają się też porównania do tradycyjnych metod depilacji, a szczególnie stosowania elektrycznych urządzeń do usuwania włosków.

W zdecydowanej większości przypadków doświadczenia związane z depilacją laserową w Krakowie są jak najbardziej pozytywne. Dla jednych zabieg przebiega bez problemu, dla innych jest znośny, a dla najbardziej wrażliwych – trochę nieprzyjemny. Specyficzny trzask towarzyszący emisji wiązki lasera może potęgować odczucia, ale cała procedura nie powinna sprawiać większego dyskomfortu.

Co ciekawe, na poziom odczuwania bólu mogą mieć też wpływ różne dodatkowe czynniki. Znaczenie mają m.in. temperatura otoczenia, pora dnia, ogólne samopoczucie, a także nastawienie. Ponieważ doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dbamy o możliwie najprzyjemniejszą atmosferę w gabinecie oraz staramy się tak przygotować Pacjenta, by nie bał się zabiegu i mógł w pełni się rozluźnić.

Jako jeden z niewielu salonów podczas depilacji laserowej w Krakowie dodatkowo wykorzystujemy specjalne urządzenie schładzające skórę zimnym nawiewem. Głowice posiadają specjalne elementy chłodzące, ale mimo to staramy się możliwie jak najbardziej zminimalizować dyskomfort związany z emisją ciepła. Dzięki temu usuwanie owłosienia z bardzo delikatnych miejsc, np. okolic bikini, nie sprawia żadnego problemu nawet najbardziej wrażliwym Pacjentom. Dodatkowy system chłodzenia pozwala również emitować wiązki o wyższej energii, dlatego zabieg jest skuteczniejszy oraz przebiega znacznie szybciej.

Depilacja laserowa Kraków – które partie ciała mogą zostać poddane zabiegowi?

Depilacja laserowa w Krakowie jest świetną metodą na redukcję owłosienia na różnych częściach ciała. W naszych gabinetach profesjonalnie wykonujemy rozmaite zabiegi dla kobiet i mężczyzn, odpowiednio dobierając głowice LightSheer. W naszej ofercie dostępne są:

 • Depilacja laserowa nóg – stopy, łydki, kolana, uda

Golenie nóg jest czasochłonne, a do tego wyjątkowo niepraktyczne, bo niechciane włoski zaczynają odrastać już następnego dnia. Przy tym można przypadkiem się zaciąć lub podrażnić skórę. Do tego często trzeba zmagać się z wrastającymi włoskami czy zapaleniem mieszków włosowych oraz jego przykrymi skutkami, np. przebarwieniami albo bliznami po większych krostach. Usuwanie owłosienia za pomocą wosku, pęsety czy depilatora jest zaś bolesne, a daje rezultaty tylko na kilka tygodni.

Depilacja laserowa w Krakowie trwa od kilkunastu minut do max. godziny. Już po kilku sesjach można zapomnieć o problemie niechcianych włosków. Dzięki temu zyskuje się pełną swobodę – w każdej sytuacji można spontanicznie założyć szorty, spódniczkę, sukienkę czy strój kąpielowy. Do tego sporo zaoszczędzi się na ciągłym kupowaniu maszynek, plastrów, kremów do depilacji itp.

 • Depilacja laserowa pach

Nadmierne owłosienie pach jest bardzo często usuwane przez kobiety, a także mężczyzn. Większość osób decyduje się na taki zabieg nie tylko ze względów estetycznych, ale też higienicznych. Regularne golenie czy depilowanie jest również po prostu nieprzyjemne i mało wygodne. Już kilka sesji pozwala cieszyć się gładkimi pachami bez podrażnień i przebarwień.

 • Depilacja laserowa bikini

Usługę intymnej depilacji laserowej w Krakowie (z tzw. okolic bikini) wykonujemy w trzech wariantach:

 • linia bikini – usuwanie owłosienia z linii pachwin, do linii majtek,
 • bikini głębokie – depilacja włosków z linii pachwin i głębiej (do wybranego miejsca),
 • bikini brazylijskie – redukcja owłosienia na całym obszarze „strefy bikini” (w tym także spomiędzy pośladków), z możliwością pozostawienia estetycznego paska bądź trójkąta.

Nasze Kosmetolodzy są szczególnie delikatne i starają się tak wykonać zabieg na tych wrażliwych miejscach, by był możliwie jak najbardziej komfortowy dla Pacjentki.

 • Depilacja laserowa rąk i dłoni

Sporo kobiet depiluje przedramiona, ponieważ naturalnie ma w tym miejscu dość gęste, ciemne owłosienie. Problem czasami jest związany z hirsutyzmem, przy którym włoski pojawiają się też na dłoniach. Dzięki depilacji laserowej w Krakowie da się uwolnić od golarek czy plastrów. Po pełnej serii można zawsze cieszyć się gładką skórą, pewnie nosząc bluzki i sukienki z krótkimi rękawkami. Niektórzy mężczyźni również decydują się na taką depilację, np. sportowcy. Jeden zabieg trwa zaledwie 15-30 minut.

 • Depilacja laserowa pleców

Owłosienie na plecach przez wiele osób jest uznawane za nieestetyczne. Co więcej, może przyczyniać się do wzmożonej potliwości. Z tego względu Panowie często decydują się na depilację laserową w Krakowie, by pozbyć się włosów właśnie z tego miejsca. Na co dzień trudno jest samodzielnie golić czy w inny sposób usuwać takie owłosienie, dlatego opcja ta jest bardzo wygodna.

U kobiet zmagających się z hirsutyzmem lub problemami hormonalnymi czasami też pojawiają się włoski, szczególnie w dolnej części pleców. Seria zabiegów z wykorzystaniem lasera to doskonałe rozwiązanie tego problemu – szczególnie, że jedna wizyta trwa nie dłużej niż ok. 20 minut.

 • Depilacja laserowa klatki piersiowej

Niechciane włosy z klatki piersiowej najczęściej usuwają Panowie. Kwestia ta jest zwykle związana z indywidualnymi preferencjami, ale na zabieg ten decydują się też modele czy sportowcy. Przy zastosowaniu większej głowicy procedura nie zajmuje więcej niż 30 minut. Kolejne sesje mogą odbywać się co ok. 10 tygodni.

 • Depilacja laserowa brodawek sutkowych

W okolicach brodawek sutkowych zarówno u Panów, jak i Pań mogą pojawić się niepożądane włoski. Dzięki depilacji laserowej w Krakowie nie trzeba tracić czasu na męczenie się z pęsetą. Mała głowica ET pozwala precyzyjnie, w pełni bezpiecznie usunąć owłosienie. Zabieg trwa zaledwie kilka minut i trzeba go powtórzyć tylko kilka razy, a zyskuje się spokój oraz pewność siebie na plaży czy w intymnych sytuacjach.

 • Depilacja laserowa brzucha

Zazwyczaj mężczyźni, ale często też i kobiety usuwają owłosienie z obszaru linii białej. Trzeba jednak pamiętać, że zabieg depilacji laserowej Kraków daje najlepsze efekty jedynie przy grubych, ciemnych włosach. Wiązka może po prostu nie zadziałać na jasny meszek, który zawiera mało melaniny. Cały proces trwa ok. 15-20 minut.

 • Depilacja laserowa karku

Włosy wystające znad koszulki nie wyglądają zbyt atrakcyjnie. Z tego względu Panowie często golą i depilują kark. Samodzielne usuwanie owłosienia z tego miejsca jest dość trudne, dlatego nie ma sensu się z tym stale zmagać. Dzięki depilacji laserowej można na stałe pozbyć się problemu. Przy okazji mężczyźni często od razu usuwają owłosienie z szyi oraz pleców.

 • Depilacja laserowa wąsika (górnej wargi)

Niektórym kobietom na górnej wardze pojawiają się dość grube i ciemne włoski, które mogą wręcz tworzyć delikatny wąsik. Regularne usuwanie go pęsetą, plastrami z woskiem czy pastą cukrową jest czasochłonne i nieprzyjemne. Do tego takie metody mogą podrażnić skórę oraz wywołać zapalenie mieszków włosowych, szczególnie niepożądane na twarzy. Najwygodniej jest wykonać pełną serię zabiegów depilacji laserowej w Krakowie, by nie musieć już dłużej podrażniać delikatnej okolicy ust. Dzięki temu w każdej sytuacji można czuć się pięknie i kobieco, a makijaż zawsze będzie wyglądał perfekcyjnie. Wystarczy kilka sesji po max. kilkanaście minut.

 • Depilacja laserowa twarzy (wąsik, broda, podbródek, policzki, baczki)

W przypadku hirsutyzmu u kobiet na twarzy może pojawić się ciemne, gęste owłosienie. Przypadłość ta jest wyjątkowo przykra, ponieważ usuwanie owłosienia z tego miejsca jest szczególnie bolesne, a wszystkie możliwe skutki uboczne są podwójnie kłopotliwe. Depilacja laserowa jest zdecydowanie najlepszym wyjściem w tej sytuacji. Dzięki niej można odzyskać poczucie kobiecości oraz pewność siebie.

Co ciekawe, z takiej usługi depilacji laserowej w Krakowie korzystają także mężczyźni. Niektórzy mają bardzo nieregularne owłosienie, dlatego wolą całkowicie się go pozbyć. Inni zaś nie lubią zarostu i nigdy go nie noszą, więc chcą po prostu go usunąć.

Do depilacji twarzy wykorzystujemy mniejszą, bardziej precyzyjną głowicę (ET). Dzięki temu zabieg jest całkowicie bezpieczny, a także mniej bolesny. Nasz personel zachowuje przy nim też wzmożone środki ostrożności, dlatego można się w pełni odprężyć.

 • Depilacja laserowa pośladków

Owłosienie na pośladkach to problem natury estetycznej nie tylko na plaży. Niechciane włoski zwykle niekorzystnie wyglądają, a do tego mogą przyczyniać się do większej potliwości. Przez to niektórym w tym miejscu pojawiają się krostki czy zmiany trądzikowe. Mężczyźni, a także kobiety dzięki depilacji laserowej w Krakowie mogą zawsze korzystnie się prezentować również od tej strony. Zabieg można dodatkowo rozszerzyć o usuwanie owłosienia z okolic bikini i/lub dolnej części pleców.

 • Depilacja laserowa szyi

Zarost na szyi bywa bardzo gęsty i twardy. Podczas jego usuwania łatwo o podrażnienia i zacięcia, które prowadzą do stanów zapalnych, przebarwień czy blizn. Mężczyźni szczególnie nie lubią golić tej strefy, dlatego decydują się na depilację laserową. Zabieg ten jest też często wykonywany w przypadku kobiet z hirsutyzmem. W obu przypadkach daje doskonałe efekty. Trzeba powtórzyć go kilkukrotnie, co ok. 6-8 tygodni, ale trwa tylko max. kilkanaście minut, a może na stałe zredukować owłosienie.

 

UWAGA! Nie wykonujemy depilacji laserowej w Krakowie w przypadku:

 

 • okolic oczu,
 • męskich okolic intymnych,
 • skóry głowy.

Depilacja laserowa Kraków – przeciwwskazania do zabiegu

Depilacja laserowa Kraków to całkowicie bezpieczny, nieinwazyjny zabieg. Istnieją jednak pewne przeciwwskazania, które mogą przyczynić się do konieczności przełożenia wizyty, a także okoliczności uniemożliwiające przeprowadzenie procedury. Zalicza się do nich:

 • wykonanie intensywnego mechanicznego peelingu skóry na danym obszarze (w ciągu ostatniego tygodnia);
 • wykonanie chemicznego
 •  
 • peelingu na danym obszarze (w ciągu ostatnich 4 tygodni);
 • usunięcie włosów z wybranego obszaru w ciągu ostatnich 6 tygodni za pomocą wosku, depilatora, pęsety itp. (dopuszczalne jest jedynie golenie);
 • świeża opalenizna (naturalna, z solarium, a także uzyskana w wyniku stosowania środków samoopalających);
 • przyjmowanie preparatów z beta karotenem;
 • stosowanie kosmetyków lub leków z retinolem;
 • zażywanie niesteroidowych leków przeciwzapalnych, m.in. z ibuprofenem (np. Ibuprom, Nurofen), kwasem acetylosalicylowym (np. Aspiryna, Polopiryna), naproksenem (np. Naproxen, Anapran);
 • zażywanie leków światłouczulających, m.in. antybiotyków, leków stosowanych przy leczeniu trądziku czy antydepresantów;
 • przyjmowanie preparatów z ziół fotouczulających, m.in. dziurawca, nagietka, kopru włoskiego, pokrzywy;
 • infekcje grzybicze, bakteryjne czy wirusowe (np. kurzajki, opryszczka) na obszarze, z którego mają być usunięte włosy;
 • ciąża i karmienie piersią;
 • choroby, m.in.: łuszczyca, AZS (atopowe zapalenie skóry), pokrzywka świetlna, bielactwo, padaczka, cukrzyca;
 • choroby nowotworowe;
 • zbyt jasne włosy w danym miejscu (jasnoblond, rude lub siwe).

Jeśli ma się jakiekolwiek wątpliwości co do tego, czy można zdecydować się na depilację laserową w Krakowie, wszystkie niezbędne informacje uzyska się już podczas pierwszej wizyty. Bezpłatnie przeprowadzamy uważny wywiad oraz odpowiadamy na pytania. W przypadku chorób lub innych problemów ze zdrowiem zachęcamy do wcześniejszej konsultacji z lekarzem.

Depilacja laserowa Kraków – jak przygotować się do zabiegu?

Osoby zdecydowane na depilację laserową w Krakowie muszą odpowiednio przygotować się do zabiegu. Często należy zmienić swoje nawyki nawet na kilka tygodni przed planowaną wizytą. Z tego względu warto wiedzieć, na co szczególnie trzeba zwrócić uwagę. Na pierwszym spotkaniu dokładnie wszystko wyjaśniamy oraz przedstawiamy szczegółowe instrukcje, dostosowane do konkretnego przypadku. Do każdego Pacjenta podchodzimy w pełni indywidualnie. Znaczenie ma nie tylko to, z jakiego obszaru ma być usuwane owłosienie i jak ono wygląda ale też istotne są m.in. styl życia i stan zdrowia.

Długofalowe przygotowania do depilacji laserowej Kraków:

 • pół roku przed zabiegiem – należy przerwać doustną kurację lekami z retinoidami;
 • trzy tygodnie przed zabiegiem – trzeba przestać stosować kremy i maści z retinoidami, a wstrzymać się z opalaniem (w tym też na solarium i za pomocą środków brązujących);
 • miesiąc przed zabiegiem – należy powstrzymać się od usuwania owłosienia przy pomocy wosków, depilatorów itp.;
 • dwa tygodnie przed zabiegiem – trzeba odstawić wszystkie leki, suplementy diety i zioła, które mogą wykazywać działanie fotouczulające.

Przygotowania bezpośrednio przed depilacją laserową Kraków:

 

 • dzień przed zabiegiem – ostrożnie ogolić wybrany obszar ciała za pomocą nowej maszynki do golenia, a następnie dokładnie go odkazić i nałożyć balsam nawilżający;
 • w dniu zabiegu – należy dopilnować tego, by części ciała, które mają zostać depilowane były czyste oraz niepokryte żadnymi kosmetykami (w tym też balsamami nawilżającymi czy antyperspirantami!). Jeśli owłosienie ma być usuwane z zakrytych partii ciała, dobrze jest też założyć lekką, przewiewną odzież z naturalnej tkaniny.

Nasz personel zawsze dba o to, by Pacjenci znali wszystkie zalecenia oraz w razie potrzeby im o nich przypominają. Cały czas chętnie odpowiadają też na wszystkie pytania, rozwiewając ewentualne wątpliwości.

Depilacja laserowa Kraków – jak wygląda zabieg?

Na pierwszej wizycie na depilacji laserowej w Krakowie Pacjent wypełnia krótką ankietę, w której odpowiada na pytania związane z m.in. stanem zdrowia, zażywanymi aktualnie lekami, historią przebytych chorób itp. Dzięki temu możemy wykluczyć ewentualne przeciwwskazania, a także lepiej poznać sytuację danej osoby. Po krótkiej konsultacji Kosmetolog dokładnie omawia, jak przebiega zabieg oraz odpowiada na pytania.

Następnie wykonana zostaje próba laserowa, dzięki której można sprawdzić reakcję skóry na działanie urządzenia. W kontrolowanych warunkach na małym fragmencie ciała wyemitowana zostaje wiązka lasera. Jeśli wszystko odbędzie się zgodnie z oczekiwaniami, od razu można przystąpić do wykonania zabiegu.

Nasi Kosmetolodzy przed depilacją laserową w Krakowie zawsze uważnie oglądają skórę na wybranej części ciała, pomocniczo dzielą ją na obszary, a następnie zabezpieczają pieprzyki, blizny, znamiona itp. Po tym rozpoczyna się właściwy etap zabiegu. Odpowiednio dobrana głowica jest przykładana do skóry, a wiązki lasera są emitowane z charakterystycznym trzaskiem. Raz przy razie, urządzenie jest przesuwane wzdłuż wyznaczonych fragmentów.

Cała procedura trwa zazwyczaj od kilku minut do maksymalnie pół godziny – wiele zależy od tego, z jak dużego obszaru usuwa się owłosienie. Jeśli będzie taka potrzeba, w każdej chwili można przerwać zabieg. Wykonując depilację laserową w Krakowie dokładamy wszelkich starań, by nasi Pacjenci na każdym etapie dobrze się czuli. Z tego względu stosujemy dodatkowy chłodny nawiew, a na koniec nakładamy specjalne preparaty łagodzące.

Po wszystkim Kosmetolog omawia zalecenia po zabiegu. Przy okazji można umówić się już na kolejne wizyty. Jedna sesja nigdy nie daje bowiem oczekiwanych rezultatów – dla najlepszych efektów trzeba powtórzyć ją jeszcze kilka razy.

Depilacja laserowa Kraków – jak dbać o skórę po zabiegu?

Po depilacji laserowej w Krakowie stosujemy specjalne kremy łagodzące, ponieważ naturalnym objawem po zabiegu jest lekki obrzęk oraz zaczerwienienie. Podrażnienie może utrzymywać się od kilku godzin, do maksymalnie kilku dni. Zanim skóra się w pełni zregeneruje, trzeba odpowiednio ją pielęgnować.

Zalecenia po zabiegu depilacji laserowej Kraków:

 • unikać gorących prysznicy i kąpieli, a także nie korzystać z sauny lub basenu;
 • myć skórę delikatnymi środkami (bez mydła, alkoholu, zapachów czy silnych detergentów, takich jak np. SLS, SLES);
 • nie stosować peelingów mechanicznych, enzymatycznych ani chemicznych;
 • ostrożnie osuszać skórę miękkimi lub papierowymi ręcznikami;
 • nie stosować dezodorantów ani antyperspirantów;
 • stosować maści łagodzące, np. Alantan;
 • nosić luźną, przewiewną odzież;
 • chronić skórę przed słońcem (przez ok. 2 tygodnie) i nakładać kremy z filtrem przeciwsłonecznym SPF 50;
 • odstawić środki samoopalające i brązujące, a także suplementy z beta-karotenem (na przynajmniej 3 kolejne tygodnie);
 • w razie potrzeby schładzać skórę zimnymi okładami;
 • zrezygnować z innych metod depilacji – martwe włoski można jedynie golić.

Dla pewności po wykonaniu zabiegu nasz personel dokładnie omówi wszystkie zalecenia, a także udzieli kilka przydatnych porad.

Depilacja laserowa Kraków – ile zabiegów trzeba wykonać?

Podczas jednego zabiegu Kosmetolog nie jest w stanie usunąć całego owłosienia. Jest to związane z tym, że włoski nigdy nie rosną w tym samym tempie, a laser działa tylko na te w fazie anagenu (intensywnego wzrostu). W związku z tym, aby uzyskać optymalne rezultaty procedura musi zostać powtórzona przynajmniej kilka razy.

Nasi doświadczeni Kosmetolodzy indywidualnie dobierają liczbę zabiegów depilacji laserowej w Krakowie. Ta jest bowiem zależna od m.in. kondycji włosków, miejsca ciała czy aktualnego stanu zdrowia. W praktyce zazwyczaj trzeba wykonać od 4-8 zabiegów, by całkowicie usunąć lub znacznie zredukować owłosienie. Zdarza się, że po kilku latach konieczna jest też wizyta „przypominająca”. Nasi specjaliści potrafią jednak tak zaplanować całą kurację, by Pacjent był w pełni zadowolony z jej efektów.

Depilacja laserowa Kraków – jak często trzeba ją powtarzać?

Umawiając się na depilację laserową w Krakowie trzeba mieć świadomość tego, że jest to proces rozłożony w czasie. Jedna wizyta trwa krótko, ale od pierwszej do ostatniej mija zwykle przynajmniej kilka miesięcy. Wynika to z tego, że pomiędzy kolejnymi zabiegami musi minąć średnio 4-10 tygodni. Na każdej kolejnej wizycie laser działa jedynie na część owłosienia, czyli włoski w intensywnej fazie wzrostu, które zawierają najwięcej melaniny. Aby móc cieszyć się gładką skórą, trzeba w odpowiedniej częstotliwości powtarzać depilację.

Po każdym zabiegu włoski obumierają, co skutkuje tym, że po 2-3 tygodniach zaczynają samoczynnie wypadać. Aby ułatwić i trochę przyspieszyć ten proces, można je delikatnie „wycierać” ręcznikiem frotte. Nie powinno się jednak stosować peelingów, a także nie wolno korzystać z plastrów z woskiem, depilatora, pęsety itp. Jedyną opcją jest golenie.

Depilacja laserowa Kraków – opinie

Pozytywne opinie naszych Klientów stanowią najlepszy dowód na to, że warto nam zaufać. Nasi Pacjenci są zgodni, że najlepiej wykonujemy depilację laserową w Krakowie. Nowocześnie wyposażone gabinety, a także wykwalifikowany, kulturalny personel oraz miła, relaksująca atmosfera pozwalają nam spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Opinie o depilacji laserowej Kraków są w zdecydowanej większości jak najbardziej pozytywne. Pacjenci są zaskoczeni tym, że sama procedura nie była aż tak bolesna, jak się spodziewali. Chwalą także nasz system chłodnego nawiewu – dzięki niemu zabieg przebiega jeszcze łatwiej, nawet w przypadku bardzo wrażliwych miejsc. Do tego doceniają nasz personel, a w szczególności jego szeroką wiedzę, indywidualne, w pełni profesjonalne podejście do Klienta oraz przyjazne nastawienie.

Depilacja laserowa Kraków – ile kosztuje zabieg?

Oferujemy jedne z najbardziej korzystnych cen depilacji laserowej w Krakowie. Zwykle za jeden zabieg trzeba zapłacić od kilkudziesięciu do kilkuset złotych. Wysokość stawki jest zależna od tego, z jakiej części ciała ma być usunięte owłosienie oraz jak duży ma to być obszar. Koszt depilacji miejsc, które wymagają większej precyzji (np. twarz, okolice bikini) czy są naturalnie większe (np. uda, plecy), zazwyczaj są odpowiednio większe.

W naszej ofercie dostępne są niezwykle korzystne promocje oraz pakiety. Podczas jednej wizyty można za jednym zamachem usunąć owłosienie np. z całych nóg (łydki, kolana, uda). Proponowane przez nas opcje są zdecydowanie najbardziej opłacalne, a do tego bardzo wygodne.

Depilacja laserowa Kraków – promocje na zabiegi

Gwarantujemy najniższe ceny depilacji laserowej w Krakowie! Nasi klienci mogą skorzystać z niezwykle korzystnych pakietów promocyjnych 4+1 GRATIS. Po wykupieniu 4 zabiegów kolejny wykonujemy ZA DARMO, jeśli dotyczy depilacji tej samej partii ciała.

Proponujemy gotowe zestawy, ale też dajemy możliwość skomponowania własnego pakietu. Dzięki temu można tanio pozbyć się niechcianego owłosienia np. z nóg, rąk, pach, okolic bikini, pleców czy twarzy. Depilacja laserowa Kraków jest kosztownym zabiegiem, ale dzięki nam można wykonać pełną serię w możliwie najbardziej opłacalny sposób.

Depilacja laserowa Kraków – pakiety zabiegów

Umawiając się do naszych gabinetów na zabiegi depilacji laserowej w Krakowie można szybko, bezpiecznie, skutecznie i niedrogo pozbyć się niechcianego owłosienia. Przygotowaliśmy wiele niezwykle korzystnych pakietów do wyboru, które cieszą się ogromnym powodzeniem. Promocyjna cena obejmuje 1 zabieg na kilka wybranych partii ciała, który jest realizowany podczas 1 wizyty.

Pakiety depilacji laserowej Kraków dla kobiet:

• Nogi + pachy + linia bikini – 499 zł
• Nogi + pachy + bikini głębokie/brazylijskie – 569 zł
• Łydki lub uda + pachy + linia bikini – 349 zł
• Łydki lub uda + pachy + bikini głębokie lub brazylijskie – 429 zł
• Całe ciało (dowolne części ciała, depilowane podczas 1 wizyty) – 900 zł

Pakiety depilacji laserowej Kraków dla mężczyzn:

• Plecy + ramiona + kark + tors + brzuch – 580 zł
• Plecy + ramiona + tors + brzuch – 555 zł
• Plecy + ramiona + kark – 420 zł

Depilacja laserowa Kraków – umów się na wizytę!

Chcesz umówić się na depilację laserową w Krakowie? Wybierz jeden z dwóch naszych salonów i zarezerwuj dogodny termin. Sprawdź nasze pakiety promocyjne, by wybrać idealny wariant dla siebie.

Dla nas najważniejsza jest Twoja satysfakcja, dlatego gwarantujemy w pełni profesjonalne, indywidualne podejście. Dbamy o higienę, bezpieczeństwo oraz miłą atmosferę. Nasz kulturalny, uśmiechnięty personel postara się zaoferować Ci jak najlepsze rozwiązanie. Dzięki nam możesz w pełny wydobyć i podkreślić swoją urodę, ciesząc się piękną, gładką skórą wolną od niechcianego owłosienia!

Depilacja laserowa Kraków – FAQ – Najczęściej Zadawane Pytania

Osoby chcące zapisać się do nas na depilację laserową w Krakowie zazwyczaj mają do nas sporo pytań. Zabieg ten jest już dość powszechny, ale mimo to nadal krąży o nim wiele mitów. Niektórzy przez błędne przeświadczenia niepotrzebnie rezygnują z wizyty lub stale ją odwlekają, np. ze strachu. Z tego względu zebraliśmy wszystkie najczęściej zadawane pytania oraz przedstawiamy odpowiedzi, tak by nic nie budziło wątpliwości.

Depilacja laserowa pozwala poprawić wygląd skóry i samopoczucie, podnosząc pewność siebie. Dzięki niej można zawsze być gotowym na spontaniczne wyjścia oraz inne aktywności, do których dawniej trzeba było się specjalnie przygotowywać. Pozwala przy tym zaoszczędzić sporo czasu, a także pieniędzy, regularnie wydawanych na akcesoria oraz kosmetyki do golenia czy depilacji. Co więcej, pełna seria zabiegów depilacji laserowej w Krakowie pozwala wyeliminować takie problemy, jak np. podrażnienia, wrastające włoski, stany zapalne mieszków włosowych, przebarwienia czy blizny.

Wykonując depilację laserową w Krakowie wykorzystujemy innowacyjne urządzenia amerykańskiej marki Lumenis. Są aktualnie najnowocześniejszym, najszybszym, najskuteczniejszym oraz najbezpieczniejszym sprzętem na rynku. Ich jakość potwierdzają liczne amerykańskie i europejskie certyfikaty, m.in. CE, FA czy ISO 9001.

Po zapisaniu się na depilację laserową w Krakowie, podczas pierwszej wizyty trzeba wypełnić krótką ankietę. W niej znajdują się pytania, które pomagają wykluczyć ewentualne przeciwwskazania do zabiegu. Następnie Kosmetolog wyjaśnia pacjentowi, jak przebiega cała procedura oraz odpowiada na pytania. Później przeprowadza próbę laserową – sprawdza na niewielkim obszarze, jak skóra zareaguje na działanie urządzenia.

W przypadku średnio ciemnych włosków (lub owłosienia w mieszanych odcieniach) jak najbardziej można umówić się na depilację laserową w Krakowie. Trzeba być jednak przygotowanym na to, że w takiej sytuacji może nie dać się usunąć całego owłosienia. Mimo to warto spróbować je zredukować, ponieważ później da się je o wiele szybciej i łatwiej golić lub depilować włoski za pomocą tradycyjnych metod.

Jeśli chce się trwale usunąć większość owłosienia, na pewno nie wystarczy jedna wizyta. Średnio należy powtórzyć zabieg od 4 do 8 razy. Liczba sesji różni się jednak w zależności od wielu indywidualnych czynników, m.in. od tego, jaki obszar ciała się depiluje czy jak ciemne i grube są włoski.

Pomiędzy kolejnymi zabiegami należy zachować odpowiedni odstęp czasu. Jego długość ustala się indywidualnie. Przy depilacji obszarów na twarzy zazwyczaj trzeba odczekać ok. 4-6 tygodni, a w pozostałych przypadkach – ok. 8-10 tygodni.

Jeden zabieg depilacji laserowej w Krakowie nie usunie całego owłosienia, ponieważ laser działa tylko na włoski w fazie intensywnego wzrostu. Z tego względu po jednej sesji można zauważyć zwykle redukcję o ok. 20%. Obumarłe włosy zaczynają wypadać po ok. 2-3 tygodniach po zabiegu.

Zabieg depilacji laserowej w Krakowie jest najskuteczniejszy w przypadku ciemnych, grubych włosków. W tym przypadku istnieje duża szansa, że po wykonaniu pełnej serii można pozbyć się nawet do 98% niechcianego owłosienia z danego obszaru. Trzeba jednak pamiętać, że w przypadku jaśniejszych, delikatnych włosków rezultaty mogą być słabsze. Często trzeba też wykonać więcej powtórzeń, by uzyskać satysfakcjonujące efekty.

Ciemne, grube włosy zawierające dużo melaniny po pełnej serii zabiegów depilacji laserowej w Krakowie ulegają zwyrodnieniu, dlatego wypadają i znikają na zawsze. Czasami może się jednak zdarzyć, że po kilku latach na pewnych partiach ciała wyrastają nowe włoski (np. w wyniku zmian hormonalnych). W takiej sytuacji należy wykonać tzw. zabiegi przypominające.

Zabieg depilacji laserowej w Krakowie możemy wykonać także wtedy, gdy Pacjent ma akurat wrośnięte włoski. Nie stanowi to dla nas żadnego problemu. Zabieg ten jest wręcz wskazany w przypadku osób, które często zmagają się z takimi objawami – dzięki niemu można ograniczyć ich występowanie lub całkowicie je wyeliminować.

Jesteśmy jednym z salonów, które jak najlepiej i jak najdelikatniej wykonują depilację laserową w Krakowie. Mimo trzeba być przygotowanym na to, że po zabiegu skóra może być lekko podrażniona. Zazwyczaj obserwuje się lekki obrzęk i zaczerwienienie. Objawy ustępują jednak po kilku godzinach, najpóźniej po kilku dniach. Dopóki skóra się nie zregeneruje, należy ją schładzać, ostrożnie się z nią obchodzić oraz delikatnie smarować preparatami łagodzącymi.

Już po pierwszym zabiegu depilacji laserowej w Krakowie włoski oraz ich cebulki ulegają zwyrodnieniu. W wyniku tego po ok. 2-3 tygodniach zaczynają samoczynnie wypadać. Proces ten trwa zazwyczaj do 4 tygodni. Jeśli chce się je usunąć, jak najbardziej można je delikatnie zgolić maszynką, ale najwcześniej kilka dni po zabiegu, gdy skóra już w pełni się zregeneruje. Absolutnie nie wolno stosować plastrów z woskiem, depilatorów ani innych metod depilacji.

Po wykonaniu zabiegu depilacji laserowej w Krakowie zalecamy naszym Pacjentom, by przez przynajmniej 48 godzin delikatnie obchodzili się ze skórą, która była poddana działaniu urządzenia. Oznacza to, że lepiej jest zrezygnować z ćwiczeń. Mogą doprowadzić do podrażnień, a nawet zapalenia mieszków włosowych czy infekcji – pot sprzyja rozwojowi bakterii i grzybów.

Nawyki żywieniowe raczej nie mają większego wpływu na to, czy wykonywany przez nas zabieg depilacji laserowej w Krakowie będzie skuteczny. Jeśli jednak planuje się umówić na wizytę, należy przestać przyjmować wszelkie suplementy i produkty zawierające zioła fotouczulające (susz lub wyciąg np. z dziurawca, skrzypu, nagietka czy pokrzywy). Rozsądniej jest też odstawić preparaty zawierające beta-karoten – absorbuje światło, przez co może osłabić działanie lasera. Przy tym warto zwrócić uwagę na to, że substancja ta gromadzi się w skórze przez kilka tygodni. Dla pewności można również ograniczyć spożywanie produktów naturalnie zawierających duże ilości beta-karotenu, np. czerwone i pomarańczowe warzywa oraz owoce.

Regularne przyjmowanie suplementów diety, które wzmacniają włosy oraz przyspieszają ich porost nie powinny mieć negatywnego wpływu na efekty depilacji laserowej. W składzie takich produktów często można jednak znaleźć wyciągi z ziół, które są fotouczulające (np. pokrzywa, skrzyp). Pacjentom umawiającym się na zabieg depilacji laserowej w Krakowie zalecamy odstawić takie suplementy na przynajmniej tydzień przed wizytą. Dzięki temu można wyeliminować ryzyko podrażnienia czy oparzenia.

Scroll to Top