Depilacja laserowa Wieliczka – kompletne rozwiązanie dla niechcianych włosów zapewniające nieskazitelne rezultaty

Depilacja laserowa pozwala na usuwanie nawet najdrobniejszych włosów z wielu części ciała, pozostawiając je całkowicie gładkimi i miękkimi. Zabieg jest szybki i praktycznie bezbolesny, bez skutków ubocznych i czasu rekonwalescencji. Wiele osób wybiera depilację laserową, ponieważ jest to najszybsza i najskuteczniejsza metoda usuwania włosów z ciała. Jej działanie polega na emitowaniu impulsów światła, które wnikają w skórę i niszczą melaninę w mieszkach włosowych.

Używamy najbardziej zaawansowanych laserów na rynku. Light Sheer Duet amerykańskiej firmy Lumenis ma przyznane certyfikaty kilku prestiżowych organizacji, w tym – ale nie tylko – FDA.

To urządzenie do depilacji laserowej otrzymało tytuł najbardziej innowacyjnego modelu na tegorocznym kongresie Amerykańskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Depilacja laserowa Wieliczka – dlaczego warto wybrać właśnie nasz gabinet? Świetne efekty depilacji laserowej!

Jesteśmy doświadczonymi specjalistami i staramy się zapewnić wszystkim naszym pacjentom najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa, a także profesjonalną obsługę. Nasz sprzęt jest regularnie serwisowany, aby podczas użytkowania zawsze działał bez zarzutu. Robimy wszystko, aby każdy zabieg depilacji laserowej był przyjemnym doświadczeniem.

Dobro naszych pacjentów jest dla nas priorytetem, dlatego też zawsze wyczerpująco odpowiadamy na wszystkie pytania oraz rozwiewamy wątpliwości dotyczące zabiegu depilacji laserowej. Proponujemy najlepsze ceny na depilację laserową w Wieliczce. Oferujemy liczne pakiety promocyjne na każdą partię ciała – dbajmy o swoje piękno, nie tracąc góry pieniędzy!

Depilacja laserowa Wieliczka – na czym polega zabieg depilacji laserowej?

Depilacja laserowa Wieliczka – kiedy zdecydować się na zabieg depilacji laserowej? Ile zabiegów depilacji laserowej należy wykonać?

Depilacja laserowa Wieliczka – jakie części ciała można poddać zabiegowi depilacji laserowej?

depilacja laserowa

Depilacja laserowa Wieliczka – na czym polega zabieg depilacji laserowej?

Depilacja laserowa Wieliczka to zabieg, podczas którego światło lasera jest wykorzystywane do usuwania niechcianych włosów ze skóry lub redukcji ich ilości. Jego działanie polega na namierzaniu i niszczeniu pojedynczych włosów, dlatego liczba wymaganych zabiegów zależy od tego, ile włosów należy usunąć i jak grube one są. Światło lasera diodowego dostarczane jest w postaci impulsów, które są absorbowane przez mieszki włosowe. Powoduje to podgrzanie i zniszczenie łodyg włosów u ich podstawy.

Depilacja laserowa Wieliczka – kiedy zdecydować się na zabieg depilacji laserowej? Ile zabiegów depilacji laserowej należy wykonać?

Depilacja laserowa to świetna opcja dla osób, które są zmęczone stosowaniem tradycyjnych metod, takich jak golenie czy woskowanie. Zabieg jest świetną opcją zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, a szczególnie przydatny jest w przypadku ciemnych lub grubych włosów. Może być również stosowany na obszarach ciała, które są trudno dostępne przy użyciu innych metod.

Ludzie wybierają laserowe usuwanie włosów z wielu powodów – nie tylko sprawia, że wyglądają lepiej, ale także czują się bardziej komfortowo. Co więcej, zabieg pomaga zapobiegać niepożądanym infekcjom, takim jak zapalenie mieszków włosowych czy wrastające włoski. Po serii zabiegów można w widoczny sposób zmniejszyć lub nawet całkowicie usunąć niechciane owłosienie z twarzy, nóg i innych obszarów ciała. Jednak przed zabiegiem depilacji laserowej, warto skonsultować się z lekarzem i upewnić się, że nie ma problemów zdrowotnych, które mogłyby stanowić przeciwwskazanie do wykonania zabiegu depilacji laserowej. Jak w przypadku każdej procedury kosmetycznej, ważne jest, aby znać ryzyko i korzyści z zabiegu.

Depilacja laserowa Wieliczka – jakie części ciała można poddać zabiegowi depilacji laserowej?

Depilacja laserowa w Wieliczce może być stosowana do usuwania niechcianych włosów z większości części ciała.

W naszej ofercie dostępna jest depilacja laserowa:

 • nóg – stopy, łydki, kolana, uda;
 • bikini;
 • pleców;
 • klatki piersiowej;
 • karku;
 • wąsika;
 • twarzy (wąsik, broda, podbródek, policzki, baczki);
 • pośladków;
 • szyi;
 • brodawek sutkowych;
 • brzucha;
 • rąk i dłoni;
 • pach.

Depilacja laserowa Wieliczka – czy depilacja laserowa boli? Sposób na usunięcie niechcianego owłosienia

Nie możemy definitywnie stwierdzić, czy depilacja laserowa jest bolesna, ponieważ każdy odczuwa ją inaczej i kwestia ta jest bardzo indywidualna. Jednak możemy bazować na doświadczeniu naszych pacjentów, którzy poddawali się zabiegom depilacji laserowej laserem diodowym. Większość z nich twierdzi, że nie odczuwa żadnego bólu. Niektórzy jednak odczucia podczas zabiegu depilacji laserowej porównują z lekkim pieczeniem czy kłuciem. Zabieg jest szybki i krótki. Po zabiegu u niektórych osób występuje delikatne zaczerwienienie skóry i lekki obrzęk przez kilka godzin po zabiegu. Zwykle znika to samoistnie w ciągu 24 godzin. Należy pamiętać, by po zabiegach depilacji laserowej unikać opalania, stosowania samoopalaczy, kremów i balsamów zawierających alkohol, nie należy korzystać z sauny, basenu oraz stosować peelingów złuszczających.

Dla większości pacjentów przebieg zabiegu depilacji laserowej w Wieliczce jest jak najbardziej pozytywny. Najlepszym sposobem, aby dowiedzieć się, czy zabiegi depilacji laserowej są dla nas odpowiednie, jest wizyta w klinice i rozmowa ze specjalistą. Można także skontaktować się z nami drogą mailową lub telefoniczną.

Scroll to Top