Depilacja laserowa Niepołomice – zabieg, dzięki któremu można całkowicie pozbyć się niechcianych włosów

Depilacja laserowa to szybki, stosunkowo bezbolesny sposób na usunięcie niechcianego owłosienia na ciele. Zabieg wykorzystuje wiązkę światła do wycelowania w melaninę w mieszkach włosowych, powodując jej wchłonięcie przez otaczające je tkanki. Zabieg depilacji laserowej jest popularny, ponieważ może być stosowany do wielu różnych części ciała i jest odpowiedni zarówno dla mężczyzn jak i kobiet.

Wykorzystujemy lasery, które należą do najbardziej zaawansowanych w swojej klasie – laser Light Sheer Duet amerykańskiej firmy Lumenis, który ma przyznane certyfikaty kilku prestiżowych organizacji, w tym FDA.

O zabiegach depilacji laserowej należy wiedzieć kilka rzeczy, np. jak wygląda przebieg zabiegu depilacji laserowej, czy zabiegi depilacji laserowej usuną nadmiar jasnych włosów, czy depilacja laserowa boli, czy zbieg depilacji laserowej wymaga rekonwalescencji.

Wszystkie informacje związane z depilacją laserową znajdują się poniżej.

Depilacja laserowa Niepołomice – dlaczego nasz gabinet to najlepszy wybór? Tylko z nami uzyskasz doskonałe efekty depilacji laserowej

Nasz zespół tworzą doświadczeni specjaliści, którzy stawiają sobie za priorytet zapewnienie każdemu pacjentowi najwyższego poziomu komfortu i bezpieczeństwa. Nasz sprzęt jest regularnie serwisowany, dzięki czemu, gdy pacjenci z niego korzystają, mają pewność, że zawsze będzie działał prawidłowo. Korzystamy wyłącznie z najbardziej zaawansowanego sprzętu na rynku. Laser Light Sheer Duet firmy Lumenis to jedno z najlepszych urządzeń do usuwania niechcianego owłosienia, które uzyskało certyfikaty kilku prestiżowych organizacji, w tym FDA. Nasi specjaliści przechodzą regularne szkolenia, aby być na bieżąco z nowościami w technologii depilacji laserowej.

Staramy się, aby każdy, kto nas odwiedza czuł się zrelaksowany, komfortowo i pewnie. Niezachwiane zaangażowanie w dobro naszych pacjentów jest dla nas priorytetem, dlatego zawsze wyczerpująco odpowiadamy na wszystkie pytania i rozwiewamy wątpliwości dotyczące zabiegu depilacji laserowej.

Oferujemy najlepsze ceny na depilację laserową w Niepołomicach. Proponujemy liczne pakiety promocyjne dostępne dla każdej partii ciała – dbajmy o swoje piękno nie wydając fortuny!

depilacja laserowa twarzy

depilacja laserowa nóg

depilacja laserowa bikini

Popularna jest też depilacja pach czy rąk (ramion i przedramion).

depilacja laserowa

Depilacja laserowa Niepołomice – co to jest depilacja laserowa? Ważne informacje związane z zabiegiem depilacji laserowej

Depilacja laserowa to zabieg, w którym wykorzystuje się światło laserowe do usunięcia niechcianych włosów lub zmniejszenia ich ilości na skórze. Laserowe usuwanie włosów jest bezpiecznym, skutecznym i długotrwałym zabiegiem. Liczba potrzebnych zabiegów jest uzależniona od ilości i grubości włosów. Laser diodowy emituje światło pulsacyjne, które jest absorbowane przez mieszki włosowe, powodując ich nagrzanie i zniszczenie.

Zabieg depilacji laserowej może być stosowany do leczenia każdego obszaru ciała, w tym twarzy, szyi, pleców i klatki piersiowej. Procedura ta jest zwykle wykonywana przez profesjonalistę z doświadczeniem w depilacji laserowej.

Depilacja laserowa Niepołomice – kiedy depilacja laserowa jest właściwym wyborem? Ile zabiegów depilacji laserowej należy wykonać?

Jeśli jesteśmy zmęczeni stosowaniem tradycyjnych metod, takich jak golenie lub woskowanie, depilacja laserowa jest świetną opcją. Sprawdza się zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet, zwłaszcza jeśli włosy na ciele są ciemne lub grube. Depilację laserową można stosować na obszarach ciała, do których trudno dotrzeć innymi sposobami.

Klienci wybierają depilację laserową z wielu powodów – poprawia ona ich samopoczucie, pomaga zapobiegać infekcjom i sprawia, że ich skóra jest ogólnie zdrowsza. Proces ten jest szybki i bezbolesny. Najlepiej zacząć od konsultacji, aby określić, czy jesteśmy dobrym kandydatem do depilacji laserowej. W klinice omówione zostaną również inne aspekty zabiegu, w tym liczba zabiegów, które mogą być konieczne.

Przed poddaniem się zabiegowi depilacji laserowej, warto porozmawiać z lekarzem o wszelkich warunkach medycznych, które mogłyby zakłócić leczenie. Jak w przypadku każdego zabiegu, ryzyko i korzyści powinny być dokładnie rozważone przed podjęciem decyzji.

Depilacja laserowa Niepołomice – które części ciała nadają się do zabiegu depilacji laserowej?

Depilacja laserowa w Niepołomicach może być stosowana do usuwania włosów z niemal każdej części ciała.

W naszej ofercie znajduje się:

 • depilacja laserowa twarzy (wąsik, broda, podbródek, policzki, baczki);
 • depilacja laserowa wąsika;
 • depilacja laserowa pośladków;
 • depilacja laserowa szyi;
 • depilacja laserowa brodawek sutkowych;
 • depilacja laserowa brzucha;
 • depilacja laserowa nóg – stopy, łydki, kolana, uda;
 • depilacja laserowa bikini;
 • depilacja laserowa pleców;
 • depilacja laserowa klatki piersiowej;
 • depilacja laserowa karku;
 • depilacja laserowa rąk i dłoni;
 • depilacja laserowa pach.

Depilacja laserowa Niepołomice – czy depilacja laserowa jest bolesna? Zabieg depilacji laserowej jako sposób na pozbycie się niechcianego owłosienia na ciele

Chociaż nie możemy przewidzieć, jak każda osoba będzie się czuła podczas depilacji laserowej, nasi pacjenci zgłaszali, że lasery diodowe są tolerowane i nie powodują bólu.

Jednak niektórzy ludzie zgłaszają uczucie lekkiego pieczenia lub kłucia podczas depilacji laserowej. Procedura trwa tylko kilka minut i szybko się kończy; większość osób doświadcza łagodnego zaczerwienienia skóry po zabiegu, które ustępuje w ciągu 24 godzin.

Po zabiegu depilacji laserowej można mieć wrażenie, że skóra piecze lub swędzi. To uczucie powinno zniknąć w ciągu kilku godzin, ale należy unikać opalania i stosowania samoopalaczy w tym okresie. Kremy i balsamy zawierające alkohol mogą powodować obrzęk, więc lepiej ich nie używać. Nie należy wchodzić do basenów (lub innych zbiorników wodnych) przez co najmniej 48 godzin po zabiegu – substancje chemiczne uwalniane z wody w basenie mogą podrażnić obszar poddany zabiegowi. Dodatkowo, nie należy złuszczać miejsc poddanych zabiegowi laserowemu – peelingi zawierają ostre składniki, które mogą dodatkowo podrażnić i tak już wrażliwe miejsce na skórze!

Większość osób, które poddają się zabiegom depilacji laserowej w Niepołomicach informuje, że jest to pozytywne doświadczenie. Stwierdzają, że zabieg jest szybki i bezbolesny, z minimalnym czasem rekonwalescencji. Informują również, że są zadowoleni z wyników –nie muszą już golić ani woskować swojego ciała! Jeśli rozważamy laserowe usuwanie włosów, porozmawiajmy o tym ze swoim lekarzem.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące zabiegu depilacji laserowej – czekamy na kontakt!

Scroll to Top